Attīstot uzņēmējdarbību, 2018.gadā mēs, SIA “Multiklips”, nodibinājām kontaktus ar ASV uzņēmumu Venture Products, Inc. Ņemot vērā to, ka Venture Products, Inc. un mūsu redzējums par produktu kvalitāti, rūpēm par klientiem, inovatīvu skatījumu uz it kā ikdienišķiem produktiem, ilgtspējīgu resursu izmantošanu sakrita, uzsākām sarunas par sadarbību un Venture Products, Inc. preču izplatīšanu Latvijā. 2019.gadā SIA “Multiklips” ieguva tiesības pārstāvēt Venture Products, Inc. Latvijā, nodrošinot Venture Products, Inc. preču pārdošanu, servisu un garantijas saistību izpildi. Ventrac pārstāvniecības Latvijā atklāšanā piedalījās arī Venture Products, Inc. valdes priekšsēdētājs (CEO) Dallas Steiner. Attēli par šo notikumu Facebook lapā. Pēc Venture Products, Inc. apvienošanās ar The Toro Company 2020.gada janvārī, SIA Multiklips uzsāka pārrunas par turpmāku ilgteriņa sadarbību un pārstāvības teritorijas paplašināšanu Ventrac produktiem. 2020.gada vasarā esam ieguvuši tiesības būt par Venture Products, Inc. oficiālo pārstāvi Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, kā arī Ukrainā.

SIA “Multiklips” nodrošina Ventrac visu preču grupu tirdzniecību, servisa pakalpojumu nodrošināšanu un garantijas saistību izpildi Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Ukrainā.

Attēlā (attēls uzņemts pirms tika noteikti COVID19 ierobežojumi): vizītes laikā uzņēmumā Venture Products, Inc. (VPI); sākot no kreisās puses VPI COO/Prezidents R.Kitzmiller, SIA “Multiklips” pārstāvis K.Bērziņš, VPI CEO D.Steiner.