AGRIA multitalants!

Vairāk kā 75 gadus Agria-Werke GmbH Vācijā, Möckmühl pilsētā ražo augstas kvalitātes, profesionāla līmeņa tehniku dārzam, saimniecību teritoriju sakopšanai un pilsētvides teritoriju uzkopšanai.

Kopš Agria pirmsākumiem, Vācijā zīmols “Agria” ir sinonīms vārdam “kultivators”. Ja kāds sarunā min: “es iegādājos Agria”, tas nozīmē, ka ir iegādāts jauns kultivātors. Tik kvalitatīvi un populāri Agria augsnes kultivatori bija ražošanas pirmsākumos un ir līdz pat mūsdienai.

Tomēr uzņēmums nepārtraukti attīstas un tā vienass traktoru (kāds ir arī Agria kultivators) produktu klāsts mūsdienās ir ļoti daudzpusīgs. Agria pastāvīgi investē jaunu, mūsdienīgu produktu izveidē un tādas ir arī Agria rādiovadāmās daudzpusīgās mašīnas Agria 9600 un nedaudz mazākā Agria 9500. Tie ir mūsdienīgi, inovatīvi hibrīdpiedziņas multifunkcionāli pļāvēji, kas tāpat kā pirms 75 gadiem nemainīgi iemieso Agria augstus produktu kvalitātes standartus un laikmetam atbilstošas augsta līmeņa tehnoloģijas.

Sazinieties ar mums un izmēģiniet paši Agria tehniku!

Par Agria produktiem arī Agria ražotāja mājaslapā.

 

 

Ieskats Agria produktos

Drīzumā mēs papildināsim šo lapu ar tehnisku informāciju latviešu valodā visiem produktiem. Pagaidām informācija pieejama no ražotāja mājas lapas.