ANTA =
mūsdienu ilgtspējīgi tehnoloģiski risinājumi

ANTA ir vācu valodas akronīms, kas tulkojumā nozīmē: mūsdienu ilgtspējīgi tehnoloģiski risinājumi. ANTA ir AntaSwiss AG uzņēmuma filosofija un visi tās radītie produkti ir balstīti šajā filosofijā.
Ar sevišķu rūpību radīts pārlaicīgs dizains, domājot par tā universālo pielietojumu, un izmantotie materiāli un inženierrisinājumi ir tādi, lai būtu ērti un vienkārši lietošanā, nepieciešamības gadījumā viegli kopjami un kalpotu daudzu gadu garumā ar nemainīgi kvalitatīvu funkcionalitāti un vizuālo izskatu.
AntaSwiss AG savos produktos izmanto augstākās kvalitātes nerūsējošo tēraudu – V2A hroma tēraudu. Šīs kategorijas metālu izmanto arī pārtikas industrijā, kosmētikas industrijā, medicīnā. Šis materiāls, cita starpā, ir zināms arī ar savu noturību pret organisku un neorganisku skābju iedarbību, un noturību pret visdažādāko iedarbību agresīvā vidē (tai skaitā pret sāls iedarbību).

Sazinieties ar mums un noskaidrojiet par iespējamību iepazīties ar AntaSwiss AG produktiem klātienē.

Pašreiz vairāk par produktiem AntaSwiss AG mājas lapā.

 

 

Ieskats AntaSwiss produktos

Drīzumā mēs papildināsim šo lapu ar tehnisku informāciju latviešu valodā visiem produktiem. Pagaidām informācija pieejama ražotāja mājas lapā.