Ventrac - patiesi universāls!

Mēs jums piedāvājam visplašākā pielietojuma Amerikāņu kompakttraktoru Ventrac (100% konstruētu un ražotu Amerikā) ar vairāk kā 30 uzkabēm. Kuru skaits turpina nepārtraukti pieaugt.  Ventrac robustā konstrukcija, kvalitāte nodrošinās tehnikas kalpošanu no dienas dienā daudzu gadu garumā, gan privātmājas pagalmā, gan golfa laukumā (paredzēts speciāls aprīkojums). Mēs piedāvājam Ventrac leģendāro veiktspēju un izturību pārbaudīt arī jums.

 

Darbam mitrā augsnē

Ventrac dubultie riteņi nodrošina iespēju strādāt mitrās augsnēs un laikā, kad citai tehnikai jāgaida sausāki laikapstākļi. Kā arī nogāzēs līdz par 30 grādu slīpumā.

Ventrac dubultie riteņi ssaudzē virsmu, kur strādājat, jo samazina traktora riepu nospiedumu virsmā.

Līdz pat 30 grādu nogāzēs

Ventrac dubultie riteņi nodrošina iespēju strādāt gandrīz ar jebkuru Ventrac uzkabi arī līdz pat 30 grādu nogāzēs. Pie kam, pārvietojoties vai nu paralēli, vai perpendikulāri nogāzei, vai darbojoties nogāzē stacionāri (piemēram, ar Ventrac celmu frēzi).

Pastāvīga visu riteņu saķere

Ventrac traktoram ir visu četru riteņu pastāvīgā piedziņa, kas apvienojumā ar ventrac Flex piekari nodrošina visu četru riteņu saķeri ar virsmu arī nelīdzenos segumos.

Ja jūsu īpašumam ir nepieciešama apsaimniekošana visa gada garumā, tad jums ir nepieciešama tehnika, kas ir spējīga to nodrošināt visa gada garumā. Ventrac ir konsturēts tā, lai ar vienu traktoru jūs varētu veikt visdažādākos darbu visos gadalaikos. Pie kam, izcili!