Kawasaki – īstiem profesionāļiem!

Kawasaki Engines ir daļa no Kawasaki Heavy Industries Group, kas savu darbību aizsāka 1878.gadā, uzņēmējam Šozo Kavasaki nodibinot kuģubūvētavu, lai būvētu okeānspējīgus tērauda korpusa kuģus.  No kuģubūvētavas dibināšanas dienas līdz šai dienai, vairāk kā gadsimtu ilgā laika periodā, Š.Kavasaki uzņēmums ir piedzīvojis neticamu izaugsmi, jaunu uzņēmumu izveidi, esošo uzņēmumu sdalīšanu, specializējoties dažādās uzņēmējdarbības sfērās, un kļuvis par globālu tehnoloģijas korporāciju ar vairāk nekā 100 uzņēmumiem visdažādākajās nozarēs.

Gadu gaitā krājot pieredzi, vislielāko vērību veltot inovācijām un augstākajai iespējamai kvalitātei dizainā un ražošanā, Kawasaki Engines uzņēmuma ražotie dzinēji ir pazīstami kā visaugstkās kvalitātes un uzticamības dzinēji pasaulē.

Arī mūsu zīmols AGRIA savai tehnikai izmanto Kawasaki dzinējus. Agria un Kawasaki kopā nodrošina visaugstāko veiktspēju un savstarpējo saderību, jo pirms masu produkcijas ražošanas Kawasaki inženieri ir pārbaudījuši dzinēja atbilstību, saderību ar Agria produktiem, piemeklējot vislabāko regulējumu maksimālai veiktspējai. Ieskatam AGRIA rūpnīcas vadītāja saruna ar Kawasakidzinēju ražotāju (teksts angļu valodā).

Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk par iespējamo sadarbību ar mums, SIA Multiklips – Kawasaki dzinēju, rezerves daļu oficiālo importētāju un servisa nodrošinātāju Latvijā!

Mēs strādājam pie Kawasaki Engines lapas izveides, bet pašreiz vairāk par Kawasaki engines produktiem Kawasaki Engines mājas lapā.

 

 

Mēs piedāvājam tieši no ražotāja Kawasaki dzinējus, rezerves daļas, autorizētu servisu.

Drīzumā mēs papildināsim šo lapu ar vairāk produktiem un tehnisku informāciju.