Therm Hit 75

Tehniskā Specifikācija

Degviela: propāns
Gāzes padeve:  Gāzes balons 11 kg
Degvielas patēriņš:  vidēji 5,6 kg/stundā
Jauda:  82 kW
Darba platums: 75 cm
Darba temp.: ~ 800 grādi pēc Celsija skalas
Iekārtas svars: 40 kg (bez gāzes balona)
Kapacitāte: 1875 kv.m. ar ātrumu 2,5 km/h
Palaišana: Elektrisks palaidējs ar akumulatoru

Iekārtas aizsargs: nerūsējošais tērauds

Pielietojums

A.
Izmantošanas regularitāte.
Izmantošanas regularitāti izvēlaties, jūs, ThermHIT lietotājs. Tomēr mums ir daži ieteikumi šajā sakarā.
Iekārta pret nezālēm var tikt lietota jebkurā gadalaikā, jebkurā nezāļu augšanas stadijā. Ja uzsākat nezāļu apkarošanu pavasarī vai vasaras sākumā, tad pēc pirmās virsmas apstrādes nākamā apstrāde var tikt veikta jau pēc 3 vai 5dienām (kad nezāļu šūnas jau ir degradējušās). Rudens vai ziemas laikā augu attīstība ir daudz lēnāka, līdz ar ko virsmas apstrādes intervāli var būt garāki. Tomēr, likvidējot nezāles rudenī vai sākoties tradicionāli ziemas sezonai (novembris, decembris), noteikti būtiski samazinās nezāļu daudzumu pavasarī. Tas saistīts ar to, ka šajā sezonā augi ir daudz vājāki un to sēklas, ja tādas ir augsnes virskārtā, virs tās, tiks iznīcinātas pirms tās spēj iesakņoties un uzsākt attīstību.
Jebkurā gadījumā nezāļu efektīvai apkarošanai nepietiks ar vienreizēju apstrādi, piemēram gada sākumā, vai 2 reizes gadā. Virsmas apstrāde ir jāveic atkārtoti. Jo agrākā nezāļu augšanas stadijā sāksiet tās apkarot, jo labāks būs rezultāts. Augus, kas tikko sāk attīstīties ir daudz vieglāk kontrolēt. Līdz ar to, efektīvai nevēlamu augu kontrolei, apstrāde būtu veicama tiklīdz augi ir maksimāli 2 līdz 5 centimetri virs apstrādājamās virsmas.
Kopējā izmantošanas regularitāte ir atkarīga no katra lietotāja individuāli, raugoties, cik liels ir nezāļu daudzums virsmā, cik tīru no nezālēm virsmu vēlaties saglabāt, kā arī kādā nezāļu augšanas stadijā uzsākat virsmas apstrādi. Jo agrāk, jo ātrāks rezultāts un retāka izmantošana nepieciešama!
ThermHIT produktu iedarbības rezultāts uz nezālēm ir straujāks, salīdzinot ar Weed Air produktu grupu. Weed Air produktu grupas pielietojums ir saudzīgāks lietojot pie jūtīgām apstrādājamās virsmas apmalēm, stūriem un tml.
B.
Uz kādām virsmām lietošana ir iespējama.
ThermHIT var lietot praktiski uz jebkādas virsmas, tai skaitā bruģa. Un ņemot vērā to, ka iekārta virsmas apstrādes laikā praktiski nemaz nenonāk kontaktā ar virsmu, to var izmatot uz grants, šķembu un tml. virsmām, nesabojājot iekārtu.
Tai skaitā iekārtu var droši lietot uz asfalta seguma un citām virsmām, kas potenciāli ir temperatūras jūtīgas virsmas, ja vien iekārta atrodas kustībā (nav darba režīmā un stacionāra).
Kā arī jebkuras Hoaf iekārtas nezāļu kontrolei (ar liesmas degli vai karsta gaisa iedarbību) nerada nekādu kaitējumu mikroorganismiem augsnē. Iekārtas lietošana (temperatūra, gaitas ātrums u.c.) ir konstruēta tādā veidā, ka karstais gaiss, kas iedarbojas uz nezālēm augsnes virskārtā, virs augsnes, nepaaugstina augsnes temperatūru tādā veidā, lai tas kaitētu organismiem/mikroorganismiem augsnē.
Tomēr vienmēr ir obligāti jāievēro darba drošības noteikumi! Cita starpā arī: tiklīdz iekārta neatrodas kustībā, tā ir nekavējoties jāizslēdz, lai neradītu virsmas aizdegšanās risku.